lokaty-ranking.com Strona główna

Millennium bank


millennium bank strona

Historia Millenium banku rozpoczyna się wraz z polskimi przemianami w 1989 roku. Rok później stał się całkowicie bankiem prywatnym, a z czasem dzięki bogatej ofercie stał się bankiem uniwersalnym. Marka Millenium bank działa od 2003 roku, od tego czasu dostarcza usługi i produkty finansowe klientom indywidualnym, osobom prowadzącym działalność gospodarczą oraz małym, średnim i dużym firmom.

Millenium bank posiada własne placówki, ale także dostępna jest bankowość internetowa, telefoniczna oraz mobilna dla swoich klientów. Za pomocą urządzeń mobilnych, takich jak smartfon lub tablet można sprawdzić stan konta czy dokonać przelewu. Dostępny jest również mobilny system płatności w aplikacji mobilnej banku, to tzw. czek BLIK, dzięki niemu bez użycia karty można zapłacić rachunek w sklepie stacjonarnym lub internetowym oraz wypłacić gotówkę z bankomatu. Nowością jest również aplikacja na zegarku typu smartwatch, która pozwala na sprawdzenie salda rachunków, płatności BLIKiem, czy też sprawdzenie kursu walut.

Millenium bank wychodzi na przeciw oczekiwaniom nowego mobilnego pokolenia. Dostosowuje swoje produkty i usługi do potrzeb swoich i przyszłych klientów.


Lokaty krótkoterminowe


Aktualnie brak produktów.


Lokaty kwartalne


Aktualnie brak produktów.


Lokaty średnioterminowe


Aktualnie brak produktów.


Lokaty długoterminowe


Aktualnie brak produktów.


Konta oszczędnościowe


Kalkulator lokat

Po zakończeniu lokaty: 1 001,35 PLN
Realny przyrost środków: 0,135 %
Zarobione odsetki: 1,35 PLN

Stopy procentowe

Kalendarz promocji

    Brak dostępnych promocji.