lokaty-ranking.com Strona główna

Lokata Toyota Bank do 5,6% w Comperia Bonus 7

Dodano: 30 października 2016

Dobrze znana oszczędnym i przedsiębiorczym lokata Comperia Bonus ruszyła z nową edycją. Toyota Bank zachęca klientów do wzięcia udziału w wielkim planie oszczędzania, który pozwala sięgnąć po zaskakująco wysoki zysk. Liczone w sposób efektywny odsetki mogą sięgnąć aż 5,6% w skali roku.

Szczegóły lokaty

Przypomnijmy, że sama lokata nie jest nowością. To już 7 edycja Comperia Bonus realizowana pod skrzydłami Toyota Banku. Przy spełnieniu kilku warunków zainteresowani mogą sięgnąć po 100 złotych za samo założenie lokaty i skorzystanie z moneyback.

Link do strony comperia bonus 7

Co zrobić żeby móc cieszyć się najlepszym zyskiem z lokaty?

W regulaminie Toyota Bank oznaczone są koleje punkty, z których dowiadujemy się, że lokata jest dedykowana przede wszystkim klientom, którzy zamierzają zdeponować na lokacie minimum 10.000 złotych, innymi słowy jest to produkt dla zamożniejszego portfela.

Czas trwania lokaty wynosi 130 dni i nie jest on w żaden sposób, automatycznie wydłużany. Klienci muszą najpierw dokonać rejestracji na stronie, a następnie udostępnić wymagane środki finansowe. Warunkiem jest założenie konta Jedyne i lokaty „Plan depozytowy na 130 dni”. Bonus od Comperii nalicza się niejako samodzielnie. Pamiętajmy, że jeśli wcześniej, tzn. w okresie od 14 maja 2015 do 24 października 2016 byliśmy właścicielami konta jedynego nie będziemy mogli skorzystać z promocji.

Istotna informacją jest to, że nie tylko trzeba wpłacić 10 tys., ale także utrzymać to saldo przez minimum 70 dni od daty założenia lokaty „Plan depozytowy na 130 dni”. To doskonała lokata bankowa dla wszystkich osób, które oprócz standardowego oprocentowania liczą na bonusy. Przy tym planie oszczędzania tychże nie brakuje. Oprócz wcześniej wspomnianych 100 złotych za założenie, klienci otrzymają także gratyfikacje za tankowanie paliwa. Ilość lokat, które możemy założyć to aż 10 !

Jak w kilku krokach działa lokata z bonusem do 110 złotych?

Najpierw należy zarejestrować się na stronie comperiabonus.pl, a następnie trzeba otworzyć Konto Jedyne wraz z lokatą na wcześniej wymienione 10 tys. złotych w Toyota Banku. Rzeczywiste oprocentowanie lokaty wynosi 2,5% w skali roku. Lokatę zakłada się szybko i prosto – z poziomu konta bankowego online. Klient może założyć do 10 lokat na łączą sumę 10.000 złotych. Przed upływem terminu umowy lokaty nie można zerwać umowy, ponieważ oznaczałoby to rezygnację z otrzymania bonusu. Spełniając wszystkie powyższe warunki klienci mogą wziąć odział w dodatkowym programie promocyjnym cashback „Tankuj korzyści do pełna”, za sprawą którego otrzymuje się dodatkowe 10 złotych od Comperia i miesięcznie aż 50 złotych od Toyota Bank za tankowanie paliwa.

Zobacz także nasz aktualny ranking lokat.

 


Kalendarz promocji

    Brak dostępnych promocji.