lokaty-ranking.com Strona główna

Alior Bank


alior bank strona Alior Bank należy do najmłodszych banków w Polsce – powstał w 2008 roku, mimo to jednak cieszy się od początku dużą popularnością, przede wszystkim dlatego, że ma korzystną ofertę darmowego konta internetowego. Kieruje swoją ofertę także do przedsiębiorstw.

Instytucja ta założona została przez włoską grupę Carlo Tassara. Jej historia pokazuje, że działa bardzo dynamicznie, gdyż prace mające na celu uruchomienie nowego banku podjęte zostały w 2007 roku, rok później bank powstał, a już w 5 lat później z wielkim sukcesem debiutował na giełdzie, niedawno zaś stworzył fuzję z Meritum Bank. Obecnie jest niewielkim bankiem, jednak ma ogromną sieć dystrybucyjną i wielką rzeszę klientów. Co ma im do zaproponowania?

Produkty bankowe Alior Banku

Omawiana instytucja powstała, kiedy bankowość internetowa była już mocno rozwinięta i na tym opiera się dość mocno, mimo to jednak jej oferta może uchodzić za nowoczesną, choć jednocześnie ma też wiele klasycznych elementów. Prócz standardowych usług, jak kredyty i prowadzenie kont rozliczeniowych oraz oszczędnościowych, instytucja oferuje też m.in. szereg wygodnych usług z zakresu bankowości elektronicznej i mobilnej świadczonych w porozumieniu z partnerem strategicznym – siecią T-Mobile.


Lokaty krótkoterminowe


Lokaty kwartalne


Aktualnie brak produktów.


Lokaty średnioterminowe


Aktualnie brak produktów.


Lokaty długoterminowe


Aktualnie brak produktów.


Konta oszczędnościowe


Aktualnie brak produktów.

Kalkulator lokat

Po zakończeniu lokaty: 1 001,35 PLN
Realny przyrost środków: 0,135 %
Zarobione odsetki: 1,35 PLN

Stopy procentowe

Kalendarz promocji

    Brak dostępnych promocji.