lokaty-ranking.com Strona główna

Santander Consumer Bank


santander stronaPowstanie banku Santander Consumer Bank S.A., jest wynikiem działalności na rynku polskim hiszpańskiej grupy Banco Santander.

W 2002 roku grupa stała się właścicielem Bank of America Polska SA, który pod nowym zarządem zmienił nazwę na CC Bank SA z siedzibą w Poznaniu. Dwa lata później doszło do przejęcia jednego z największych operatorów kredytowych, jakim było Polskie Towarzystwo Finansowe. Następstwem tego posunięcia była zmiana nazwy banku na PTF Bank SA, którego centrala znajdowała się od tej pory we Wrocławiu. W roku 2006 bank zmienił nazwę na Santtander Comsumer Bank SA. W 2010 roku spółka przejęła pakiet większościowy AIG Bank Polska SA, a od roku 2011 oba banki działają pod wspólnym szyldem.

Santander Consumer Bank SA nigdy nie zajmował się prowadzeniem i obsługą rachunków bankowych dla osób fizycznych i podmiotów gospodarczych. Od samego początku specjalizował się natomiast w udzielaniu kredytów na zakup pojazdów mechanicznych, kredytów gotówkowych, oraz w obsłudze kart kredytowych.


Lokaty krótkoterminowe


Aktualnie brak produktów.


Lokaty kwartalne


Aktualnie brak produktów.


Lokaty średnioterminowe


Aktualnie brak produktów.


Lokaty długoterminowe


Aktualnie brak produktów.


Konta oszczędnościowe


Aktualnie brak produktów.

Kalkulator lokat

Po zakończeniu lokaty: 1 001,35 PLN
Realny przyrost środków: 0,135 %
Zarobione odsetki: 1,35 PLN

Stopy procentowe

Kalendarz promocji

    Brak dostępnych promocji.