lokaty-ranking.com Strona główna

Money Mania do 560 zł premii

Dodano: 9 maja 2017

Konto pełne korzyści pisanych promocjami? Tak, to możliwe dzięki promocji Money Mania, której organizatorem jest Bank Millenium. Za założenie najlepszego na rynku konta 360° klienci mogą zyskać dokładnie 360 złotych zwrotu,100 złotych premii startowej i drugie tyle umieszczone w bonie na wakacje.pl

Wygląda to fantastycznie, ale to nie koniec promocji, bowiem 4 beneficjentów ma szansę na sowitą wygraną wynoszącą po 1500 złotych, które są do wygrania w konkursie. Zaletą, która dopełnia całości dobrodziejstw, jest lokata oraz konto oszczędnościowe z atrakcyjnym — bo wynoszącym 2,5% – oprocentowaniem.

Żeby skorzystać z promocji zarejestruj się na tej stronie 

Kto może skorzystać z Money Mania?

Z tej wyjątkowej promocji mogą skorzystać osoby, które mają zamiar po raz pierwszy założyć konto w Banku Millenium. W warunkach oferty podane są także osoby, które zostają z niej automatycznie wykluczone i należą do nich klienci Banku, którzy już posiadają produkty finansowe Banku lub są współposiadaczami kont, pełnomocnikami ustawowymi osób, które są aktywnymi klientami. Ten zapis dotyczy klientów, którzy nawiązali współpracę z Bankiem Millenium po 01 kwietnia 2015 roku.

Jak skorzystać z Money Mania

Spełniając ten oczywisty warunek bycia nowym klientem, możemy sięgać po profity. Tylko kilka kroków dzieli nas od skorzystania z najlepszej oferty bankowej. Żeby móc cieszyć się z przygotowanych promocji należy zarejestrować się na stronie poświęconej promocji i złożyć wniosek o konto. Bardzo istotnym krokiem, na który koniecznie należy zwrócić uwagę, jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych. Pamiętajmy także o zgodzie na ujawnienie tajemnicy bankowej organizatorowi akcji – Money – obejmującej przeprowadzenie promocji.

Wnioski online są rejestrowane do 28 maja 2017 roku, natomiast podpisanie umowy musi nastąpić do 31 maja 2017 roku. Jak przystało na ofertę godną miana najlepszej i nowoczesnej nie musimy — chociaż oczywiście możemy- fatygować się do Banku. Umowa może zostać podpisana w dwójnasób — w domu (zostaje ona dostarczona przez Kuriera) lub tradycyjnie.

Jak dodać 200 złotych do konta?

Na początku zaznaczyliśmy, że Money Mania wiąże się z podwójnym bonusem 100 złotowym. Żeby być bogatszym o 100 złotych na koncie i 100 złotych w formie bonu wakacyjnego musimy w czerwcu i lipcu zasilić swoje konto kwotą nie mniejszą niż 1000 złotych i wykonamy przynajmniej jedną płatność przy użyciu karty, aplikacji BLIK lub Internetu. Płatności bezgotówkowe muszą być wykonywane w każdym miesiącu.

Do końca lipca 2017 roku należy na stronie rejestracyjnej uzupełnić swoje dane o numer rachunku. Przy spełnieniu powyższych warunków przelew zostanie zrealizowany do 16 sierpnia 2017 roku.

Premia 1500 złotych

Dodatkowe 4 nagrody po 1500 złotych będą dostarczane w formie bonów na wakacje.pl
Chcąc skorzystać z szansy na tę wygraną, należy pobrać i aktywnie korzystać (minimum 5-krotnie) z aplikacji mobilnej banku, a także płacić BLIKiem w czerwcu i lipcu.

Zwrot w nazwie konta, czyli 360 złotych

Z kontem związana jest także promocja „Zyskaj 360zł”, która jest nagrodą dla osób płacących kartą (2% od transakcji; maksymalnie 30 złotych) i korzystających z aplikacji BLIK (5% wartości transakcji, nie więcej jednak niż 30 złotych miesięcznie)Komentarze


 • Maciej Bojanowski

  2019-10-31 09:41:30
  Można zarobić owszem, ale trzeba mieć do tego cierpliwość ;-)
 • Krzysztof

  2017-05-11 18:47:25
  Wow, zupełnie przypadkiem znalazłem tego bloga i jestem zachwycony. Nie wiedziałem, że aż tyle można zarobić na samych promocjach bankowych. Dziękuje bardzo.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kalendarz promocji

  Brak dostępnych promocji.