lokaty-ranking.com Strona główna

Deutsche Bank


deutschebank-stronaDeutsche Bank jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych banków na świecie. W ostatnich latach notowany w pierwszej dziesiątce w stali światowej. Swoją globalną formułę przekłada na rynki lokalne, dostosowując się do potrzeb danego kraju i jego gospodarki. Biorąc pod uwagę szczególny model działania i profil biznesowy, swoją ofertę Deutsche Bank kieruje przede wszystkim do małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw, aczkolwiek nie pomija i nie eliminuje klienta indywidualnego.

Krótka historia banku

Śledząc historię DB trzeba przyznać , że jest ona imponująca, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, jak wiele kryzysów finansowych, gospodarczych i politycznych wydarzyło się od 1870 roku, czyli od daty założenia Deutsche Bank AG. W Polsce pierwszy oddział został utworzony w 1995 roku. Niespełna sześć lat później, 1 lipca 2001 roku rozpoczął w Polsce działalność Deutsche Bank 24 S.A. (późniejszy Deutsche Bank PBC S.A.) – który został zbudowany na bazie pionu bankowości prywatnej Deutsche Bank Polska S.A. oraz Banku Współpracy Regionalnej S.A.
Kolejne zmiany nastąpiły w lutym 2014 roku kiedy to Deutsche Bank PBC S.A. oraz Deutsche Bank Polska S.A. dokonały fuzji i ujednolicenia stając się jednym z najlepszych banków uniwersalnych. .

Trafna koncepcja

Wielowymiarowość i jednocześnie perfekcja to cechy wyróżniające DB. Tamtejsze produkty finansowe są spójne z rzeczywistymi potrzebami klientów z różnych segmentów, dzięki czemu niezależnie od posiadanego statusu oraz konta można być pewnym, że proponowana lokata, czy kredyt jest najlepszy na rynku.


Lokaty krótkoterminowe


Aktualnie brak produktów.


Lokaty kwartalne


Aktualnie brak produktów.


Lokaty średnioterminowe


Aktualnie brak produktów.


Lokaty długoterminowe


Aktualnie brak produktów.


Konta oszczędnościowe


Aktualnie brak produktów.

Kalkulator lokat

Po zakończeniu lokaty: 1 001,35 PLN
Realny przyrost środków: 0,135 %
Zarobione odsetki: 1,35 PLN

Stopy procentowe

Kalendarz promocji

    Brak dostępnych promocji.