Lokata Bezkarna to optymalna oferta dla Nowych Klientów otwierających Konto Indywidualne BGŻ BNP Paribas (dawniej BGŻ Optima)  łącząca wyjątkowo solidne oprocentowanie lokaty z komfortem wypłaty środków – bez utraty naliczonych odsetek. Możesz ją w każdej chwili „bezkarnie” zerwać a wypracowane odsetki i tak trafią na Twoje konto.

Charakterystycznym dla tego produktu szczegółem jest jego wysokie oprocentowanie, które wynosi aż 3,0%. Lokata Bezkarna to oferta dla klientów zainteresowanych dobrym zyskiem przy minimalnym czasie deponowania środków. W tym przypadku mówimy tylko o 3 miesiącach.

Z oferty mogą skorzystać nowi klienci banku, którzy wcześniej nie posiadali w nim żadnego konta. Szalenie ważną informacją jest fakt, że lokatę Bezkarną można założyć tylko na etapie składnia wniosku o otwarcie Konta BGŻOptima. Warto połączyć te dwa produkty i cieszyć się bardzo dobrym i wprost niespotykanym zyskiem.

Na koncie lokaty można zdeponować od 1 tys. złotych do 20 tys. złotych. Kapitalizacja odsetek następuje zawsze pod koniec okresu umownego. Jeśli wycofamy się przed czasem, nie stracimy zysku – wszystkie środki zostaną przekierowane na konto oszczędnościowe BGŻOptima. Lokata Bezkarna  nie jest dostępna w ramach Konta Biznes, Konta Wspólnego, Konta Junior. Zainteresowani lokatą klienci nie płacą za jej otwarcie, ani za prowadzenie.

Warto dodać, że promocje banku można ze sobą łączyć, a środki rozdysponować według własnego uznania. Kapitalizacja odsetek następuje pod koniec każdego miesiąca rozliczeniowego.

– gwarancja wypłaty odsetek naliczonych do czasu zerwania lokaty,
– pewne i solidne 3,0 % (oprocentowanie stałe w skali roku),
– 3-miesięczny okres lokaty,
– min. kwota lokaty – 1000 zł, maks. – 20 000 zł.

-produkt dla osób które w okresie 12 miesięcy przed zawarciem umowy nie były posiadaczem lokaty

– przy założeniu lokaty otwieramy zupełnie darmowe konto oszczędnościowe na 2,2% do 150 000 zł