Czy pomnażanie środków na darmowym koncie nie brzmi atrakcyjnie? To właśnie cechy konta oszczędnościowego „Na dobry początek”, które znalazło się w ofercie Getin Banku.

Najważniejsze szczegóły konta

Bardzo atrakcyjnie przedstawia się to konto oszczędnościowe szczególnie nowym klientom banku. Mogą oni uzyskać oprocentowanie do 2,5%.

2,1% dla osób, które nie zdecydują się na otwarcie konta osobistego

Wymienione oprocentowanie w wysokości 2,5% dedykowane jest nowym klientom i obowiązuje przez pierwsze 4 miesiące. Przyglądając się szczegółowo koniecznie trzeba zauważyć, że tak atrakcyjne oprocentowanie można uzyskać zakładając nie tylko konto oszczędnościowe ale też konto osobiste.

Klienci, którzy chcą skorzystać z promocyjnego konta oszczędnościowego, ale nie chcą zakładać konta osobistego otrzymają oprocentowanie rzędu 2,1% w skali roku, a aktualni klienci skorzystają z oprocentowania do 2,2%, przy czym ta ostatnia wartość jest zależna od tego czy posiadają konto osobiste. Aktualni klienci bez rachunku ROR otrzymają 1,8% na koncie oszczędnościowym.

Warto zaznaczyć jakie jest podstawowe oprocentowanie rachunku w odniesieniu do zdeponowanych pieniędzy. Wygląda to następująco : oprocentowanie podstawowe rachunku wynosi:
2,5% dla środków do 100 000 zł;
1,35% dla nadwyżki powyżej 100 000 zł;

Opłaty związane z kontem

Klienci nie zapłacą złotówki za otwarcie i prowadzenie konta,
przelewy wewnętrzne oraz za dwie pierwsze operacje (przelew zewnętrzny lub wypłata) w miesiącu.
Natomiast 9 zł wyniosą kolejne przelewy zewnętrzne i wypłaty w miesiącu. Istotną informacją jest brak możliwości zrealizowania zleceń stałych.

Nie przekonuje Cię konto w Getin Banku ? Sprawdź nasze najlepsze lokaty bankowe