Konto oszczędnościowe Exellence w Lion`s Banku nie jest nowością. Było dostępne już rok temu, aczkolwiek mała wiedza i brak dostatecznej promocji, a także liczne warunki do spełnienia spowodowały, że niestety propozycja nie cieszyła się wielkim zainteresowaniem. Kilka drobnych zmian całkowicie odmieniło Exellence, które w swojej obecnej formule jest bardziej dostępne.

Szczegóły oferty

Zanim skierujemy swoje kroki do Lion`s banku musimy wiedzieć, że proponowane tam konto oszczędnościowe jest kierowane do klientów z zamożniejszym portfelem.

Oprocentowanie Exellence wynosi 2,7% w skali roku, ale żeby móc z niego skorzystać trzeba koniecznie posiadać konto osobiste w Lion’s Banku. Samo założenie konta osobistego wystarcza, ponieważ muszą na niego regularnie wpływać określone środki. Kwota minimalnego wpływu została ustalona na minimum 12 tyś. złotych. Dla klientów, którzy nie mogą spełnić tego warunku został utworzony drugi, mianowicie trzeba w ciągu miesiąca rozliczeniowego wykonać transakcje płatnicze przy użyciu karty debetowej lub kredytowej na minimum 3 tyś. złotych.

Wspomnijmy także o dodatkowych parametrach, jakimi są opłaty. Nie zapłacimy złotówki za otwarcie i prowadzenie rachunku; ani za zlecenie stałe i za pierwszy przelew w miesiącu. Ale uwaga, każdy kolejny przelew to już opłata wynosząca 4,99 złotych.