Lokata Happy Plus Idea Banku jest jedną z tych, które wzbudzają pozytywne emocje wśród klientów. Można śmiało powiedzieć, że jest ona skrojona na miarę potrzeb i oczekiwań, i rzeczywiście pozwala na efektywne oszczędzanie. Przyjrzyjmy się jej zatem z bliska.

Szczegóły lokaty Happy Plus Idea Bank

Jedna z najlepszych lokat na rynku zachęca swoim atrakcyjnym oprocentowaniem wynoszącym 2,5% brutto w skali roku, co po odliczeniu podatku daje nam 2,025%.

Żeby skorzystać z tak dobrego zysku nie trzeba zakładać konta w Idea Banku, a lokata Happy Plus jest dostępna wyłącznie dla nowych klientów. Czas trwania umowy wynosi tylko 3 miesiące i nie jest automatycznie odnawiany. Kapitalizacja odsetek następuje pod koniec okresu rozliczeniowego, ale uwaga, jeśli lokata zostania zerwana przed czasem utracimy wszystkie profity.

Lokata Happy Plus jest idealnym produktem dla klientów, którzy chcą przeznaczyć na nią od 10.000 złotych do 100.000 złotych. Charakterystycznym atutem jest jej łatwe i szybkie uruchomienie online. Należy pamiętać, że każdy klient może założyć wyłącznie jedną lokatę Happy Plus.

Atuty lokaty Happy Plus

Reasumując, lokata Happy Plus jest doskonała dla wszystkich osób, które chcą w szybki sposób pomnożyć swoje środki. Wysokie oprocentowanie, łatwość uruchomienia, a także brak konieczności związania się z bankiem innym produktem np. kontem rozliczeniowym sprawia, że jest to jedna z najlepszych aktualnie propozycji pozwalających na efektywne oszczędzanie i bezpieczne ulokowanie własnych pieniędzy.