Lokata w Santader Consumer Banku jest jedną z tych, po które powinni sięgnąć klienci zainteresowani długoterminowym oszczędzaniem. Produkt Direct + Internet jest w istocie lokatą obejmującą 24 miesięczny okres. Przejrzyste zasady i nowoczesna obsługa sprawia, że jest ona dostępna praktycznie dla każdego.

Szczegóły oferty lokaty Santander Consumer Banku

Lokata Direct+Internet nie wymaga założenia rachunku rozliczeniowego w Santander Banku.  Lokata  jest dostępna  w 24 – miesięcznym wariancie, a oprocentowanie wynosi 1,90% w skali roku. Kapitalizacja odsetek zawsze następuje na koniec okresu umowy. Warunkiem jej założenia jest zdeponowanie kapitału od 5 tys. złotych wzwyż.

Atutem lokaty jest brak opłat związanych z przelewem środków na inny rachunek – nawet jeśli ten znajduje się w innym banku. Środki są zabezpieczone przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, a zakładanie lokaty jest wygodne – można ją założyć składając wniosek przez Internet. Pamiętajmy jednocześnie, że wcześniejsze wycofanie środków z lokaty skutkuje całkowitą utratą dotychczasowych odsetek. Założenie i prowadzenie lokaty jest bezpłatne. Dodatkową informacją jest fakt, że lokata zakładana jest domyślnie jako depozyt odnawialny, aczkolwiek klient ma możliwość dokonania w tej kwestii zmiany.