Lions Bank nie jest nowością na naszym rynku finansowym, nie mniej dla wieli klientów będzie on całkowicie odmiennym i mało znanym. Tymczasem Lions Bank powinien skupić uwagę szczególnie tych, którzy szukają dobrej lokaty dla swoich oszczędności. To właśnie tutaj czeka na nas produkt Welcome Online, który w istocie jest bardzo dobrą lokatą dla szukających wysokiego zysku przy zachowaniu optymalnych warunków.

Charakterystyka lokaty Welcome Online Lions Banku

Przede wszystkim lokata jest dedykowana nowym klientom banku, a więc mogą z niej skorzystać wszyscy, którzy wcześniej nie zakładali tam konta czy nie korzystali z innych produktów finansowych tj. lokata czy kredyt.

Welcome Online charakteryzuje się atrakcyjnym oprocentowaniem  2,15 % na 1 miesiąc lub 2,25 % na 3 miesiące. Możemy ją założyć na miesiąc lub trzy miesiące. Im dłuższy okres trwania lokaty, tym większe oprocentowanie. Co więcej, bank proponuje podniesienie go aż do 3%, jeśli klient zdecyduje się na założenie jej podczas spotkania z doradcą bankowym w oddziale.

Formularz zgłoszeniowy założenia lokaty w oddziale na 3%

Minimalna kwota lokaty wynosi 100.000 złotych, a więc jest produktem kierowanym do klientów z zamożnym portfelem. Istotne jest to, że bank nie wymaga założenia konta, aczkolwiek klient musi spełnić określone warunki, mianowicie depozyt ma stanowić równowartość nadwyżki znajdującej się nad saldem lokaty w tej samej placówce bądź w Idea Banku. Dodajmy tylko, że Lions Bank należy do grupy wymienionego właśnie Idea Banku – stąd takie obwarowanie.