Orange Finanse to połączenie nowoczesności, mobilności, dobrego oprocentowania i dodatkowych bonusów. Od momentu pojawienia się na rynku wprowadza nowe produkty, które okazują się konkurencyjne w stosunku do innych podobnych. Jedną z nowych propozycji jest konto oszczędnościowe Orange Finanse.

Charakterystyka konta oszczędnościowego Orange

Wyróżniającym atutem tego konta jest wysokie, zbliżone do lokat oprocentowanie na start, które wynosi 3,5% brutto (2,84% netto) w skali roku, na okres 6 miesięcy. Zauważmy jednocześnie, że odnosi się ono wyłącznie dla środków nieprzekraczających 10. 000 złotych. Po tym czasie oprocentowanie jest obniżane do nominalnego, zgodnego z aktualnymi tabelami stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach Orange Finanse.

Zaletą konta oszczędnościowego Orange Finanse jest bezpłatne prowadzenie rachunku, a także możliwość wykonania jednego darmowego przelewu w miesiącu. Kapitalizacja odsetek następuje zawsze jeden raz w miesiącu, pod koniec okresu rozliczeniowego.

Warunkiem pozwalającym na skorzystanie z oferty jest posiadanie konta rozliczeniowego Orange. To można założyć przez Internet lub w wybranym salonie Orange.

Konto oszczędnościowe Orange jest dostępne także dla obecnych klientów posiadających rachunek rozliczeniowy, aczkolwiek promocyjne warunki dotyczą wyłącznie nowych klientów.